تماس با ما
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

آهن پلاس : براساس گزارش‌ها در روز گذشته قیمت روزانه آهن آلات در اکثر مبادی فروش ثبات قیمت داشته است البته می‌توان گفت تقریبا نیمی از شرکت‌ها محصولات خود را با کاهش قیمت عرضه کردند اما ظاهرا به تأثیر از افزایش قیمت دلار میل به ثبات قیمت اهن نیز افزایش یافت .

بازار ارز نیز در پی نوسانات مداوم نرخ دلار روز گذشته کمی افزایش پیدا کرد ، با اینکه چند روزی دلار در مرز ۳۰ هزار تومان تقریبا متوقف شده بود و تنها نوسانات جزئی در آن مشاهده می‌شد روز گذشته مجددا افزایش یافت ، به طوری که هر دلار آمریکا در بازار آزاد به قیمت ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان مبادله شد.
به گزارش اهن پلاس روز دوشنبه قیمت آهن به طور تقریبی در نیمی از شرکت‌ها کاهشی بود و در نیمی دیگر ثبات داشت اما تاحدودی کفه ثبات قیمت سنگین‌تر بود . با توجه به این که روز یکشنبه تمایل فروشندگان به کاهش قیمت بیشتر بود گویا روز دوشنبه به دلیل رشد قیمت ارز ، از کاهش قیمت روزانه اهن دست کشیدند .

به طوری که قیمت روز میلگرد در کنار ثبات قیمت در ۱۱ شرکت ، با کاهش ۵۰ الی ۲۰۰ تومانی در ۶ شرکت همراه بود. قیمت نبشی و ناودانی نیز به همین صورت بود و در کنار ثبات قیمت در غالب مبادی فروش ، بخشی از فروشندگان نیز حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ تومان محصولات خود را کاهش دادند .
نیز تقریبا مانند سایر محصولات فولادی عمدتا ثابت اعلام شد اما در بخش کیلوفروشی شاهد کاهش ۲۰۰ تومانی این محصول بودیم ، همچنین در بخش شاخه‌ فروشی نیز سایزهای پرفروش تیر آهن با ۱۵ هزار تومان کاهش قیمت همراه بود است .

قیمت روز پروفیل و انواع لوله نیز عمدتا کاهش داشته اند به طوری که حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ تومان کاهش قیمت برای این محصولات ثبت شد . البته گفتنی است برخی شرکت‌ها نیز میل به ثبات داشتند از این رو تغییری در قیمت محصولات اعمال نکردند.

آغاز زمستان با بازار سرد آهن
دیگران نیز خوانده اند
قیمت میلگرد و آهن در سال 99
قیمت میلگرد و آهن در سال 99

قیمت میلگرد و آهن در سال 99 آهن از فلزات بسیار پرکاربرد در صنعت به خصوص در صنعت ساختمان سازی می باشد به طوری که صنعت ساختمان سازی بدون آهن تقریبا قابل تصور نیست. بنابراین قیمت آهن و قطعات آهنی مانند میلگرد که کاربرد فراوانی در ساختمان سازی ، از مرحله پی سازی تا آخرین […]

بررسی قیمت روزانه آهن
بررسی قیمت روزانه آهن

آهن پلاس .. با توجه به ثبات قیمت آهن در چندین روز گذشته هم کماکان بر همان منوال گذشت و بازار آهن نوسان چندانی را تجربه نکرد از همین رو قیمت روزانه میلگرد در عمده شرکت‌ها ثابت بود و تنها چند شرکت کاهش قیمت ۱۵۰ الی ۳۰۰ تومانی داشتند البته یک شرکت نیز با ۵۰ […]

رهایی بازار فولاد از بلاتکلیفی ..
رهایی بازار فولاد از بلاتکلیفی ..

آهن پلاس : در روز گذشته در پی کاهش اندک نرخ ارز مبادی فروش قیمت آهن آلات را ناچارا کاهش دادند و قیمت میلگرد ۱۴ آجدار مقاومت ۱۶ هزار تومان را از دست داد و وارد کانال ۱۵ هزار تومان شد ، که می توان گفت این تغییرات ناشی سازوکار بازار در هفته های گذشته و عملکرد بازار بورس […]

افزایش قیمت در بازار بدون تقاضا
افزایش قیمت در بازار بدون تقاضا

آهن پلاس : روز گذشته بازار آهن نوسانات متعددی را تجربه کرد به گونه ای که قیمت روز آهن آلات عمدتا با افزایش نسبی همراه بود اگرچه برخی شرکت‌ها ثبات قیمت داشتند و برخی دیگر نیز قیمت‌ها را کاهش دادند. تحلیل روزانه قیمت آهن در حالی که نخستین روز هفته قیمت میلگرد آجدار در رأس […]